HEMEN ARA   WHATSAPP

HİZMETLER

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile TSS anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, özel şartlar kapsamında SGK tarafından karşılanan sağlık giderlerinizde oluşan fark ücretlerini hiçbir ek ödeme yapmadan karşılayabilirsiniz( SGK zorunlu muayene katılım payı hariç).

Yatarak tedaviler özelinde, ile anlaşmalı olmayan ancak SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarını tercih etmeniz durumunda, anlaşma harici kurumlar için ek bir limitiniz olur. 

Tıbbi Malzeme teminatı özelinde, SGK kapsamı içinde olmayan poliçe özel şartlarında belirtilen malzemeler ile sınırlı olmak kaydıyla, limitinizi ile anlaşmalı veya anlaşmasız kurumlarda kullanabilirsiniz.

Evde Bakım* ve Suni Uzuv teminatları özelinde, anlaşmalı kurumun SGK anlaşmalı olmasına bakılmaksızın, poliçe şartlarına uygun olan durumlar için, limitinizi SGK ile anlaşmalı veya anlaşmasız kurumlarda kullanabilirsiniz.

Ayakta Tedaviler ve Doğum ile ilgili teminatlar, tercih üzerine poliçeye dâhil edilebilir. Bu teminatlar sadece ve SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında geçerlidir.

* Evde Bakım Hizmeti Turuncu Network tercih edenlere özel sunulmaktadır.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları  

  • En iyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri içinde yer alan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık hizmetlerinden geniş kapsamda yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel sağlık sigortasının rahatlığına, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.
  • Üç yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra “Ömür Boyu Yenileme Garantisi” elde edebilirsiniz.
  • Özel bir sağlık sigortası olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, en zor anlarda size destek olur.